Збір групи. Виїзд зі Львова о 08:00. Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.). Коломия. Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.
Переїзд до місця проживання до м.Верховина. Поселення. Вечеря (самостійно). Нічліг.
2 день
Свята літургія (02:00-08:00) та обряд освячення пасок біля церкви Успіння Богородиці (08:00), Великодня трапеза - відбувається після Святої літургії і складається із страв із великонного кошика: паска, писанки, ковбаса, солонина, будз (сир), будженина, сіль, хрін, ... Вартість 120 грн./особа. Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”. Криворівня. Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Повернення до місця проживання.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА! Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
* Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 175 грн.
* Вартість участі в забаві без вечері – 75 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
3 день
Сніданок (самостійно). Буковель. Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”. Манява. Одне з найбільш-відвідуваних туристичних місць в Західній Україні. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1611р.), поруч з дивом природи манявським водоспадом (17 мерів). В Маняві у XVII ст. маляр Йов Конзелевич створив т.з. Богородчанський іконостас, який дивом вцілів і знаходиться зараз у Львові в Національному музеї. Деякі джерела стверджують, що в Манявському скиті похований гетьман України Іван Виговський.
Повернення у Львів (орієнтовно о 23:30).
Фірма залишає за собою
право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або
замінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе
відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.
Вартість програми - 1650грн. з особи
ДЛЯ ТУРАГЕНТІВ ПЕРЕДБАЧЕНА КОМІСІЯ
ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ
У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, супровід
гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання в гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами, страхування на час подорожі.
У вартість не включено: вхідні квитки в музеях, харчування, факультативні заходи, особисті витрати.
Важливо знати: туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних
номерах; турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю
або автобуса.
На Вас чекають:
- святкування Воскресіння Христове в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції;
- знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- ну і звичайно веселощі, розваги та інші види відпочинку.
Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери - 50 грн., студенти - 15 грн., діти - 10 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 40 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.;
- музей писанки: загальний – 25 грн., студентський і пенсійний – 15 грн., учнівський – 10 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 25 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн;
- музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн;
- музей “Гуцульська ґражда”: загальний і пенсійний – 30 грн., студентський – 20 грн., діти – 10 грн;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 120 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 85 грн.
Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19). Детальніше