Збір групи. Виїзд зі Львова о 08:00.
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу). Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Яремче. Відомий кліматичний курорт, розташований між горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.(відвідування водоспаду, ресторану Гуцульщина, купівля сувенірів та обід).
Буковель. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Горган і Чорногірського хребта.
Поселення в готель о 19:30.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 175 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 80 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
2 день
Сніданок факультативно. Виїзд 08:00.
Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Криворівня. Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Повернення до Львова (орієнтовно о 23:30).
Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших міроприємств без зменшення їх об'єму
Вартість програми - 895грн. з особи
ДЛЯ ТУРАГЕНТІВ ПЕРЕДБАЧЕНА КОМІСІЯ
ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у с.Поляниця в 2,3,4-х місних номерах зі зручностями в номері; супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах, страхування на час подорожі.
У вартість не входить: харчування, вхідні квитки в туристичні об'єкти.
Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери - 50 грн., студенти – 15 грн., діти - 10 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 120 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 85 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 30 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн;
- музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн;
- музей “Дідова аптека”: загальний, пенсіонери і студенти – 45 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 35 грн. (дегустують сиропи і чай).
Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19). Детальніше