Туроператор "Монолит" лицензия серия АВ № 566032 от 01.10.2010

Юридический адрес: г. Львов, ул. Коперника 19/13

Фактический адрес: г. Львов, ул. Коперника 20/7

+38 (032) 261-44-75, +38 (032) 261-42-83, +38 (067) 314-34-55, +38 (050) 805-43-56

ICQ: 249579122, SKYPE: monolittour, Viber: +38 (097)-47-48-873, WhatsApp: +38 (097)-47-48-873
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+38 (097) 474-88-73

СОЛОДКА РОДЗИНКА БАЛКАН - ЧОРНОГОРІЯ (10днів автобус)

Екскурсійні тури

«СОЛОДКА РОДЗИНКА БАЛКАН - ЧОРНОГОРІЯ»

10днів / 9ночей
 БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Тур без ПЛР-тестів!

Чорногорія, Албанія, Хорватія, Сербія

ЧЕРВЕНЬ ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
19.06.2021
26.06.2021
03.07.2021
10.07.2021
24.07.2021
07.08.2021
21.08.2021
11.09.2021

1 день
07:00 - збір групи на з/д вокзалу м. Львів.
07:30 - виїзд групи.
Підсадка по маршруту: Стрий, Мукачево,Берегово.
Перетин кордону.
Транзит по території Угорщини та Сербії.
Пізнє поселення в готель (залежить від проходження кордону).
Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
За бажанням можна відвідати екскурсію «Нові Сад  - сербські Афіни» (35€). Місто є другим після Белграда по розмірам, та не уступає столиці по значенню. Його заснували православні серби в 1694 році, і вже в 18-19 століттях воно стало культурною столицею і важливим торговим і виробничим центром, за що отримало прізвисько «Сербські Афіни». Тут можна побачити безліч пам’яток  Австро-Угорської імперії та при цьому відчути дух справжньої Сербії.
Переїзд до Чорногорії.
Прибуття в регіон Будванської Рив'єри - беззаперечно найвідоміший центр чорногірського туризму. Завдяки своїм чудовим піщаним та гальковим пляжам, прозорій, чистій морській блакиті, мальовничим гірським пейзажам та багатій екзотичній рослинності здобуває все більшу популярність у світі.
Поселення в готель.
Ночівля.
3 день
Сніданок. Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо екскурсію у Будву з відпочинком на пляжі біля острова Св. Стефана (15€):
Старе місто Будви – це неймовірно чарівний куточок історії на відомому курорті.  Розташоване на маленькому півострові, що помітно врізається в море, та оточене могутніми фортифікаційними стінами. Колись оборонне місто Будва сьогодні відкриває свої ворота для всіх бажаючих познайомитись з його таємницями. І хоч історія міста налічує понад 2500 років, маленькі звивисті вулички, затишні площі, кам'яні сходи що ведуть до домівок, занурюють в атмосферу середньоморського середньовіччя.
І звісно  ж пляж… Продовжити день пропонуємо на пляжі поряд з островом Св. Стефана. Острів Св. Стефана – одна з найбільш впізнаваних візитних карточок Чорногорії, зустрічається у кожному путівнику. У наш час острів є єдиним в світі містом-готелем класу люкс. Екстер'єр будівель залишився середньовічним, - кам'яна кладка і глиняна черепиця оранжевого кольору, що потопає в пишній зелені сосен, кипарисів та пальм.
Пропонуємо відвідати «місто піратів - Ульцен» (25€). Ульцинь – найпівденніше місто Чорногорії та одне з найстаріших міст Адріатики, що було побудоване приблизно в V столітті до нашої ери. В ході своєї історії перебувало під владою греків, римлян, візантійців, сербів, венеціанців і турків, а також довгий час було справжнім центром работоргівлі і піратським пристанищем. Історія міста оповита легендами і переказами, де важко відрізнити правду від вигадки, а мовчазним свідком минулих епох є стара частина міста, що ніби перенесе нас в середньовіччя.
Ночівля.
4 день
Сніданок. Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо відвідати найпопулярнішу в Чорногорії екскурсію Боко-Которською затокою (35€). У цій екскурсії мабуть вся Чорногорія в мініатюрі: тут і неземна краса природи, і прекрасні історичні міста і духовні святині. Самі розсудіть… Боко-Которська бухта є найбільшою і одною з найкрасивіших заток у Адріатичному морі. Її часто називають най південнішим фіордом Європи. В оточені сіро-блакитних гір на березі чарівної бухти розкинулись мальовничі містечка, деякі з яких були заселені ще за античних часів. Ми відвідаємо міста  Котор та Пераст, що достовірно передають атмосферу венеціанського середньовіччя. При бажанні можна на кораблику попливти до о. Богородиці та дізнатись його таємниці… Як стверджують місцеві жителі  «Не побувати в Боко-Которській затоці - значить не побачити Чорногорію».
Ночівля.
5 день
Сніданок. Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо екскурсію Скадарським озером (40€, обід входить у вартість) -  найбільшим озером Балканського півострова. Тут ви зможете насолодитись красою незайманої природи, оскільки озеро та його околиці, оголошено Національним Природним Парком ще у 1983 році. Багата флора і фауна, прогулянка на кораблику, неймовірно мальовничі види, смачний обід з страв місцевої кухні, фантастичні панорами подарують відчуття повного розслаблення та єднання з природою. Для всіх охочих буде можливість скупатись у озері.
Ночівля.
6 день
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо екскурсію в місто Дубровник (35€, трансфер – 28€). Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Місто внесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини. Основна частина цікавих пам'яток знаходиться на території Старого міста: музей мореплавання і етнографічний музей, фонтани Онофріо, акваріум, художня галерея. У стародавньому місті, внесеному ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини, встигли зняти деякі частини серіалу “Гра престолів”, фільми “Лукреція Борджіа” і “Робін Гуд”, а також останній епізод “Зоряних війн”. Так що шанувальникам кіномистецтва буде особливо цікаво прогулюватися по знаковим місцям улюблених шедеврів.
Ночівля.
7 день
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо відвідати екскурсію «Трішки історії та місцевого колориту» (25€). Цетіне - духовна та історична столиця Чорногорії. Невелике місто розташоване біля гірського масиву Ловчен. Цетіне став колискою чорногорської культури і одним з центрів боротьби за незалежність і свободу під час зазіхань Османської імперії. Для чорногорців це не просто «колишня столиця» - це символ нації і держави, місто честі, сміливості і любові до своєї країни! Тут до сьогоднішнього дня знаходиться резиденція президента та кафедра Чорногорських митрополитів. Продовжимо екскурсію завітавши в гірське село Негуши - рідне місце династії Петровичей, що правила в Чорногорії з 1696 по 1918 рік. Сьогодні село славиться добре збереженою  традиційною архітектурою, своїми натуральними, екологічно чистими смаколиками, такими як пршут, домашній сир і неповторна медовуха та ракія. І на завершення… Проїдемось «сходами Каттаро» - по унікальній дорозі з серпантину в 25 поворотів, звідки відкриваються фантастичні види.
Ночівля.
8 день
Сніданок. Вільний день на морі.
Пропонуємо екскурсію в столицю Албанії Тирану, Національний парк Дайті та стародавню Крую (40€). Тирана - це столиця і найбільше місто в Республіці Албанія, її культурний, економічний і політичний центр. Екскурсія починається з центральної площі під назвою Скандерберг. Зі сходу площу як би обіймають височини гори Дайті. Поруч знаходиться справжній східний базар. Навряд чи ви де-небудь на європейському континенті зможете знайти ще один такий. Ринок дуже колоритний, тут можна не тільки купити оригінальні сувеніри, а й глибше зрозуміти міську культуру Тирани. Далі піднімемося по Сучасній канатній дорозі на гору Дайті. Круя - місто, зведене ще в середньовіччі на вершині гори Сари-Салтиков. Це місто було столицею національного героя Албанії Георгія Кастриоти, названого Скандербегом (тобто Олександром - на честь Олександра Македонського), який в середині 15 століття вперше в історії Албанії підняв над фортецею Круя прапор повстання проти османського панування, - червоне полотнище з чорним орлом, яке і до цього дня є національним прапором країни.
Ночівля.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Сербію.
Оглядова екскурсія по Белграду (12€). Атмосферний, гостинний Белград - столиця Сербії, одне із старих міст Європи, "ворота" на Балкани. Він стоїть на перехресті древніх торгових шляхів, на перетині двох річок: Дунаю і Сави. Таке розташування - і милість, і кара: боротьба за місто велася віками, в його історії не знайти і 100 років, що пройшли у спокої та достатку. Відлуння війни чутне і сьогодні: Белград все ще зберігає сліди натівських бомбардувань 1999 р. Але шрами, як не дивно, лише прикрашають його еклектичний вигляд. Тінисті парки і шумні проспекти, витончені палаци і величні храми, старовинні фортифікаційні стіни і скляні хмарочоси  -  такий сучасний портрет сербської столиці.
Поселення в готель. Ночівля.
10 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Повернення в Україну.
Нічне прибуття до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінних або класом вище

Вартість туру від 385€ з особи
при оплаті депозиту на факультативні екскурсії 35€

НАЯВНІСТЬ МІСЦЬ І ВАРТІСТЬ ПРОСИМО УТОЧНЯТИ У МЕНЕДЖЕРА
Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

Відповідальний менеджер:
+38 050 805 4356, +38 067 314 3455
+38 095 460 1094, +38 096 658 8232
SKYPE: monolittour

e-mail: monolittour.lviv.ua@gmail.com

У вартість туру включено:
- Обов'язкова екскурсія: «Боко- Которська затока» (35€)
- Проїзд автобусом єврокласу
- Супровід керівником групи
- Проживання по маршруту: готелі 3*
- Харчування - сніданки
- Екскурсії згідно програми туру
- Страхування

У вартість не включено:
- Обов'язкова екскурсія: «Боко- Которська затока» (35€)
Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
- Проїзд в громадському транспорті
- Факультативні екскурсії
- Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
- Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
- City tax - 1,5€-2€/доба (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
- Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)

Важливо:
- Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в турах! Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
- Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
- Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
- Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
- Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
- Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
- ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. 

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

!!! ПОЇХАЛИ З НАМИ !!!

Помилка читання з кешу