Туроператор "Монолит" лицензия серия АВ № 566032 от 01.10.2010

Юридический адрес: г. Львов, ул. Коперника 19/13

Фактический адрес: г. Львов, ул. Коперника 20/7

+38 (032) 261-44-75, +38 (032) 261-42-83, +38 (067) 314-34-55, +38 (050) 805-43-56

ICQ: 249579122, SKYPE: monolittour, Viber: +38 (097)-47-48-873, WhatsApp: +38 (097)-47-48-873
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+38 (097) 474-88-73

Автобусный чартер в Грецию

Гарячі тури  шукай тут ПОШУК ТУРУ

Автобусний чартер в Грецію - ЛІТО 2022

ЛЬВІВ - Рогатин - Бурштин - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - БУХАРЕСТ - СОФІЯ - САЛОНІКИ - ФУРКА

Період: 05.06 - 04.09.2022

Виїзди з України - щонеділі
Виїзди з Греції - щопонеділка

Автобуси обладнані кондиціонерами, аудіо, відео системами, туалетами. Автобуси супроводжують керівники групи.
Орієнтовний час в дорозі - 24 години.
Передбачені зупинки кожні 3-4 години.

Час відправлення
з України
Місце посадки/висадки пасажирів Час відправлення
з Греції
07:30 Львів головний автовокзал (вул. Стрийська 109)
 
08:15 Стрий заправка «ОККО», вул. Львівська
 
09:15 Долина
 «Кільце»  
09:55 Калуш
 заправка «WOG»  
10:35 Івано-Франківськ
 «Космос»  
11:30 Коломия
 кафе «Зруб»  
11:45 Заболотів
 біля «АТБ»  
12:00 Снятин
 площа біля Ратуші  
13:15 Чернівці
 заправка «Stels», біля з/д вокзалу  
 
   Бухарест  з/д вокзал, North Railway Station (Gara de Nord)  
   Софія  з/д вокзал, Sofia Central Station (1202 Orlandovtsi)  
   Салоніки паркінг аеропорту "Македонія"
20:00
   м. Фурка, півострів Касандра (регіон Халкідікі)  район готелю "Akropolis" 19:00


Дата Місто прибуття Вартість проїзду:
05.06 - 04.09 Бухарест 3550 гривень
Софія 4438 гривень
Салоніки 4438 гривень
Фурка 4615 гривень

Помилка читання з кешу