Туроператор "Монолит" лицензия серия АВ № 566032 от 01.10.2010

Юридический адрес: г. Львов, ул. Коперника 19/13

Фактический адрес: г. Львов, ул. Коперника 20/7

+38 (032) 261-44-75, +38 (032) 261-42-83, +38 (067) 314-34-55, +38 (050) 805-43-56

ICQ: 249579122, SKYPE: monolittour, Viber: +38 (097)-47-48-873, WhatsApp: +38 (097)-47-48-873
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+38 (097) 474-88-73

Захований світ - Албанія (5днів автобус)

Гарячі тури  шукай тут ПОШУК ТУРУ

Екскурсійні тури

«Захований світ - Албанія»

5днів / 4ночі
  2 НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДИ!!!

Львів - Шкодер - Тирана - Дуррес - Круя - Скадарське озеро - Будва - Львів

ЧЕРВЕНЬ ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ ЖОВТЕНЬ
24.06.2022
13.07.2022
27.07.2022
10.08.2022
24.08.2022
21.09.2022 12.10.2022

1 день
08:00 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал.
08:30 виїзд зі Львова. Перетин українського кордону.
Увага! Пропонуємо трансфер Чернівці-Івано-Франківськ-Стрий 10€ в одну сторону.
Перетин кордону. Нічний переїзд.
2 день
Прибуття в Албанію. Поселення в готель.
Вільний час. Рекомендуємо екскурсію:
Шкодер — ворота в Албанські Альпи 10€ дор./7€ діти до 12р. Недалеко від кордону з Чорногорією розташоване  одне з найстаріших і найбільших албанських міст Шкодер – живописні «ворота до Албанських Альп» на злитті річок Буна і Дрин на південному березі Скадарського озера, яке тут називають озеро Шкодер. Над містом на скелястому пагорбі височіє фортеця-замок Розафа,  а старовинний центр Шкодера – це надбання народів і культур, які від IV століття розбудовували місто: собор Святого Стефана з Туринською плащаницею, площа Матері Терези, Свинцева мечеть і турецький хамам, вузькі провулки з високими кам’яними огорожами-стінами і воротами в них, колоритні кафе й ресторани з національною кухнею та повсюдні велосипеди, через які Шкодер ще називають «містом велосипедистів».
Ночівля.
3 день
Сніданок. Переїзд у Тирану.
Оглядова екскурсія в Тирані. Столиця Албанії Тирана довго і старанно відновлюється після комуністичного режиму диктатора Ходжі.  Сьогоднішня Тирана – це хаотичний коктейль зі старовинних будинків османської епохи, монументальних споруд комуністичного часу, сучасних муралів та кольорових яскравих фасадів, скляних свічок хмарочосів, оригінальних готелів і великих торгових центрів. Про давні часи в старому місті нагадують кам’яні турецькі мости, годинникова вежа на пішохідній площі Скандербега, мечеть Ехтем Бей і колоритний східний базар, на якому гостинні веселі албанці пожартують, порадять, підберуть оригінальні сувеніри, побажають щастя і запросять частіше приїжджати до Тирани.
Вільний час. Факультативно рекомендуємо:
Оглядова екскурсія в Дурресі 20€. Портове і курортне місто Дуррес – одне з найстаріших в Албанії, ровесник стародавнього Рима. Тут досі зберігся римський амфітеатр із ІІ ст. н.е., де билися легіони Юлія Цезаря і Помпея, прикрашена красивою мозаїкою і фресками каплиця на його території, візантійський форум і ротонда, замок із V ст., фортифікаційні стіни і збудована колись венеційцями кругла вежа, а сьогодні – затишне молодіжне кафе, і споруджена в 1503 році на руїнах християнської базиліки мечеть Фатіх. Дуррес дивує й захоплює своїх гостей мощеними каменем вуличками, крислатими соснами й пальми, фонтанами на просторих площах, піщаними пляжами і кришталево чистою водою Адріатичного моря.
Замок Скандербега в Круї 18€ дор./13€ діти до 12р. Невеличке містечко Круя поблизу столиці Тирани – середньовічна перлина в оточенні високих гір і символ нескореного духу албанського народу. Саме тут розпочиналася історія держави Арберії-Албанії ще 1190 року, а пізніше на скелястій вершині над містом легендарний Скандербег укріпив могутню фортецю, що витримала 25 років облоги: коли вже Балкани підкорилися туркам, Круя гордо стояла незавойована! Сьогодні в замку Скандербега – музей на його честь, відкритий з наказу диктатора Ходжі. Тут панує захоплива атмосфера з відлунням битв і перемог: кам’яні тунелі-вулички, низькі будинки під черепицею, православна церква, турецька лазня, фотогенічна панорама міста й моря і таємний хід, яким ще пролазив сам Скандербег!
Повернення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Скадарського озера. Факультативно пропонуємо прогулянку на кораблику.
Романтична краса Скадарського озера 26€ дор./21€ діти до 12р. Ніщо так не заспокоює і не відновлює життєві сили, як вода – цю мудрість добре знали ті, хто вибирав для поселення Скадарське озеро – мальовниче місце, що наповнює енергією та бажанням працювати і творити далі. Протягом сотень років на його берегах сидять рибалки й ловлять коропів з вуграми, стоять середньовічні храми і монастирі, на дні лежать десятки затонулих у битвах кораблів із легендами і скарбами. Тут природа, варта пензля найкращих художників, веселі перегукування близько 280 видів рідкісних пташок, дивовижні великі й маленькі острови, човники і яхти, скелі, комиші, біле латаття, цілюща чиста вода і безмежний спокій…
Збір групи. Переїзд в Будву.
Вільний час на морі. Факультативно пропонуємо:
Оглядова екскурсію по Будві 12€ дор/8€ діти до 12р. Сонячна старовинна Будва – столиця курортної Чорногорії з безліччю кафе, ресторанів та крамничок, із фотогенічними вузькими вуличками, міським літнім театром просто неба, надзвичайно красивими мальовничими панорамами на Адріатику та облаштованими піщаними пляжами Моґрен, Пізана, Річардова Глава, Греко. Фортечні стіни цитаделі Святої Марії вже більш ніж 600 років оберігають Стару Будву: викладені з каменю будиночки під черепичними дахами, храми Святої Трійці, Святого Сави, Санта Марія де Кастелло, струнку дзвіницю церкви Святого Йоана. Вздовж моря і скель тягнеться мощена пішохідна доріжка з численними панорамними майданчиками, на якій гостей Будви щодня зустрічає граціозна балерина.
Которська затока 33€ дор/28€ діти до 12р. Одна з найкрасивіших бухт планети, унікальна на всьому Середземномор’ї Которська затока (Бока Которська) – це порізані морем карстові схили, карколомні зигзаги берегової лінії, кришталево чиста бірюзова вода, схожі на скандинавські фіорди мальовничі панорами, рукотворний острів із церквою Богородиці на Скелі, венеціанський шарм прибережних містечок: занесеного до Списку ЮНЕСКО Котору, Пераста – міста будинків на мільйони євро, «селища красунь» Лепетани… Тут у водах затоки вирощують екологічно чистих молюсків, а на фермі пропонують дегустацію свіжих мідій та устриць у фірмовому соусі. Найкрасивіша візитівка Чорногорії – Бока Которська – зачарує, закохає і ще довго не відпускатиме у щасливих спогадах…
Збір групи. Повернення в Україну.
Нічний переїзд у Львів.
5 день
Пропонуємо трансфер Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці 10€ в одну сторону.
Прибуття у Львів орієнтовно в о 00:00.
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінних або класом вище

Вартість туру від 115€ з особи

НАЯВНІСТЬ МІСЦЬ І ВАРТІСТЬ ПРОСИМО УТОЧНЯТИ У МЕНЕДЖЕРА
Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

Відповідальний менеджер:
+38 050 805 4356, +38 067 314 3455
+38 095 460 1094, +38 096 658 8232
SKYPE: monolittour

e-mail: monolittour.lviv.ua@gmail.com

У вартість туру включено:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно з програмою туру;
- медична страхівка

У вартість не включено:
- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
- особисті витрати;
- обов"язкова доплата: оренда навушників 3€ (оплата разом з туром);
- курортний збір в готелях від 1 до 3€ (оплата на місці);
- при груповому бронюванні дітей/студентів потрібно забронювати обов"язково екскурсію + одну додаткову
- місце від 1 до 12 - 12€
- доплата за SNGL - 30€
- доплата за страхівку дорослі 66-80р. - 5€
- Додаткове місце в автобусі - 65€

Важливо:
- туристи, що подорожують самостійно, можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
- Фірма не несе відповідальності за рішення, та пов'язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в'їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
- під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
- фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
- закордонний паспорт дійсний не менш ніж 150 днів після повернення з туру

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

!!! ПОЇХАЛИ З НАМИ !!!

Помилка читання з кешу